Anti Dandruff Shampoo Seborrheic Scalp Repair Oil Control Restore Damaged Hair Strengthen Hair Roots Dandruff Removing Product
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
●Provide you with fast and free shipping
●Condition: 100% brand new and high quality
●Item Type: Anti Itching Shampoo
●Function: Remove Dandruff / Nourish Smooth Hair / Scalp Cleaning Repair
●Content: 100ml
●Storage method: Store in a cool dry place
Features:
*Actual color may be slightly different from the image due to different monitor and light effect
*Please allow 1-3cm deviation due to manual measurement
Packing List:











#Itchy Relief Shampoo
#Smooth Shampoo
#Hair Care Products
#Hair Scalp Care Shampoo
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 in |
| Brand Name | HOEGOA |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Number of Pieces | One Unit |
| NET WT | 100ml Boxed |
| Quantity | 1pc |
| Ingredient | Natural Plant |
| Model Number | Anti Dandruff Shampoo |
| Item Type | shampoo |
| Hair Type | All |
| Certification | CPNP |
| Brand | Hoegoa |
| Feature 1 | Prevent Dandruff |
| Feature 2 | Scalp Soothing Shampoo |
| Feature 3 | Seborrheic Hair Shampoo |
| Feature 4 | Hair Fluffy Shampoo |
| Feature 5 | Stabilize Hair Roots |
| Feature 6 | Dandruff Control |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |


















Reviews
There are no reviews yet.