Product on sale
Baby Insulation Lunch Box Portable Fridge Thermal School Thermal Tote Bento Bag Children Large Capacity Bottle Warmer Bag
13 products sold in last 15 hours
Selling fast! Over 11 people have in their cart
28 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200
Name: bottle warmer bag
Material: colour woven
Function: Keep warm, keep cold, keep fresh










| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | woven fabric |
| Capacity | 250ml |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Use | Food |
| Age | Babies |
| Choice | yes |

















Reviews
There are no reviews yet.