Product on sale
Cute Cat Bowl Ceramic Tilted Kitten Pet Bowls for Small Dogs Raised Cats Water Food Bowls Feeding Plates Eating Bowl Feeder
8 products sold in last 19 hours
Selling fast! Over 5 people have in their cart
26 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200











| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | gagyive |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Ceramics |
| Item Type | Bowls |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Volume | 200ml |
| Applicable Dog Breed | Small Dog |
| Quantity | 1pc |


















Reviews
There are no reviews yet.