Product on sale
Cute Ceramic Bowl Dog Feeding Pet Feeder Goods for Cats Puppy Food Water Container Storage Waterer Accessories Cat Supplies
7 products sold in last 10 hours
Selling fast! Over 11 people have in their cart
20 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200











| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | gagyive |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Ceramics |
| Item Type | Bowls |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Volume | 400ml/850ml |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Quantity | 1PC |


















Reviews
There are no reviews yet.