Product on sale
Cute Pet Bowl Cartoon Pet Feeder High-foot Single Mouth Skidproof Ceramic Dog Cat Food Bowls Pets Drinking Feeding Container
7 products sold in last 20 hours
Selling fast! Over 2 people have in their cart
21 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200















| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | gagyive |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | CERAMICS |
| Item Type | Bowls |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Volume | 350ml |
| Applicable Dog Breed | Small Dog |
| Quantity | 1pcs |


















Reviews
There are no reviews yet.