Product on sale
Cute Pet Food Feeder Glass Dog Double Bowl Pet Bowls with Golden Stand Raised Cat Bowls Dog Water Bowl Cat Accessories
16 products sold in last 5 hours
Selling fast! Over 8 people have in their cart
20 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200





















| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | gagyive |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ceramics |
| Item Type | Bowls |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Volume | 250ml |
| Applicable Dog Breed | Universal |


















Reviews
There are no reviews yet.