Product on sale
Diamond Ceramics Pet Bowls Dog Bowl Oblique Pet Feeder Large Capacity High Foot Oblique Bowl Protection Spine Cat Food Bowl 13
10 products sold in last 10 hours
Selling fast! 1 person has in their cart
27 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200














| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | gagyive |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Material | CERAMICS |
| Volume | 1000ml |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Quantity | 1PCS/1Set |
| Item Type | Bowls |


















Reviews
There are no reviews yet.