Product on sale
Double Sided Hair Removal Brushes for Cat Dog Pet Grooming Comb with Wipes Kitten Brush Cat Accessories Pet Products
3 products sold in last 1 hour
Selling fast! Over 6 people have in their cart
26 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200












| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | YOUSE |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | cats |
| Voltage | 380V |
| Charging Time | None |
| Item Type | Brushes |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |


















Reviews
There are no reviews yet.