Product on sale
Ring Bell Pet Dog Collars Chihuahua Durable Solid Nylon Pet Neck Accessories Adjustable 1.0cm Necklace for Cats Drop Shipping
20 products sold in last 16 hours
Selling fast! Over 6 people have in their cart
25 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200










| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Mic Cat |
| Collar Type | Basic Collars |
| Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Pattern Type | Solid |
| is_customized | No |
| Feature | Quick Release |
| Is Smart Device | No |
| Type | Dogs |
| Season | all seasons |
| color | neck accessories |
| size | 19-32cm |
| style 1 | Dog collar |
| style 2 | Dog harness accessories |
| style 3 | grooming and care |
| style 4 | Dog leash accessories |
| style 5 | dog collar luxury designer |
| style 6 | dog necklace |
| style 7 | cat collar and leads |


















Reviews
There are no reviews yet.