Siskakia Fashion Turn-down Collar Abayas For Muslim Woman Solid crimp Urban Casual Dubai Moroccan African Arab Clothing 2024
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200

























| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | Siskakia |
| Decoration | None |
| Department Name | Adult |
| Elasticity | Non Strech |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Age | Middle Age |
| Material | POLYESTER |
| Model Number | MQ115 |
| Item Type | Dresses |
| Fit Type | Regular Fit |
| Craft of Weaving | Tat |
| Release Date | Spring 2024 |
| Weight | 500g |
| Sleeve Type | Long Sleeve |
| Hijab | Hijab not included |
| Support | Wholesale items for resale |
| Care Instructions | Hand wash or professional dry clean |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"42","inch":"16.54"},"size":"M","vid":361386},{"length":{"cm":"43","inch":"16.93"},"size":"L","vid":361385},{"length":{"cm":"44","inch":"17.32"},"size":"XL","vid":100014065},{"length":{"cm":"46","inch":"18.11"},"size":"XXL","vid":4182}]} |


















Reviews
There are no reviews yet.