Product on sale
Winter Baby Casual Clothes Set Boys Cute Bear Hooded Fleece Hoodie Plus Velvet Striped Patch Pants 2pcs Suit Baby Warm Outfits
17 products sold in last 3 hours
Selling fast! Over 5 people have in their cart
22 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200











| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | AllChild |
| Material | Cotton |
| Age Range | 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| Season | Winter |
| Gender | baby unisex |
| Style | Fashion |
| Collar | Hooded |
| Item Type | sets |
| Closure Type | Pullover |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Sleeve Style | Regular |
| Fit | True to Size |
| Fabric Type | Worsted |
| Outerwear Type | coat |
| Material Composition | cotton |
| Pattern Type | Cartoon |
| Department Name | baby |
| Model Number | baby sweatshirt set |


















Reviews
There are no reviews yet.