Product on sale
Zircon Clip on Earring Design for Women Girls 18K Gold Plated Sparkling Rhinestone Ear Cuff Earclips Dainty No Piercing Jewelry
10 products sold in last 10 hours
Selling fast! 1 person has in their cart
29 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 4 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $200









| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | onekiss |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Metals Type | Stainless Steel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Material | cubic zirconia |
| Gender | Women |
| Earring Type | CLIP EARRINGS |
| Shapepattern | Geometric |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Style | TRENDY |
| Item Type | Earrings |
| Model Number | T362 |
| Support | Dropshipping/Wholesable |
| Metal | 18K Gold Plated |
| Gift for | Bride/Friends/Family/Girlfriends |
| Occasion | Party/Anniversary/Dating/Vocatioin |


















Reviews
There are no reviews yet.